Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 28 листопада 2017 о 19:15, Оновлено 12 лютого 2020 о 17:57

Ще у 18 столітті почала діяти школа в селі Люлинці. В Подільському єпархіальному історико-статистичному архіві м. Камянець-Подільського за 1901 р. вказано, що що в селі Люлинці в 1783р. існувала церква, а при церкві - школа. І в 1861 році була відкрита церковно-приходська школа. Сприяв відкриттю її поміщик Карл Якубоський.

В 20-х роках, після революції, в с. Люлинці прибув учитель Борецький Йосип Денисович, який і деректорував в даній школі з 1929 по 1939р.

У 1939 році директором  школи став Лопатинський Владислав Карлович, який очолював її до 1942 року. В роки війни семирічну школу було закрито, а існувала початкова школа, яку у 1942 р. очолював Крижанівський Петро Леонідович.

Після визволення села в 1944р. в школі працював дитектором Мартинюк Яким Михайлович. А з 1946 поо 1947р. директорром був Шрамко В,І,, який трагічно загинув при заготівлі дров для школи.

З 1947 по1949р. директором школи став Дворцевой Анатолій Іванович, який створив міцний педагогічний колектив. Випускники при вступі до навчальних закладів виявляли високі знання.

В 1949-1952рр. в  школі працює талановитий організатор Федоришин А.П. В червні 1952р. він одержав гроші за відпустку вчителям і був вбитий вночі разом із місцевим сторожем.

В 1952 р. директорував Гітман Єфрем Григорович.

З 1953 по 1964 рік очолює школу Огороднійчук Яків Олексійович. Вимогливість та дисципліна, працьовитість були основними його рисами. Любов до праціі прищеплював він і своїм вихованцям. Часто допомагала школа місцевому господарству.

Послідовником Огороднійчука Я.О. став Філімончук Яків Єфремович, який разом зі своєю дружиною Лагутою Мотрею Самійлівною розвинули природо-дослідницьку роботу, вели спостереженння і проводили експерименти, співпрацюючи з науковими спеціалістами УЛДСС.

Працювали директором школи і жінки - Мантуліна Галина Йосипівна, Крук Антоніна Лаврівна.

Горук Володимир Павлович, працюючи директором Люлинецької школи, показав високу професійну майстерність в організації педагогічного колективу.

Наступним директором сттав Карпенко Борис Іванович, який мав великі музичні здібності, тому на високий рівень піддняв художню самодіяльність школи.

В 1984 році очолював школу Збруцький Петро Павлович. В рооки його директорування згорів шкільний корпус. Багато зусиль він доклав, щоб реконструювати школу.

Естафету після Збруцького П.П. прийняв Телентюк Олександр Сергійович, який очолив школу з 1986 по 1989 роки.

В серпні1989 року директором призначено Даровську Валентину Вікторівну. Вона віддає всі свої сили, вміння, для того, щоб школа була якнайкращою.

Директор школи згуртувала педагогіччний колектив, турботливо ставиться до учнів школи.

Завдяки вмілому керівництву Даровської Валентини Вікторівни школа стала відомою в районі. На базі школи проводяться районні семінари директорів, вчителів району різних фахів.

Школа багата традиціями.

Проводжаючи випускників, учні школи стелять їм український рушник, щоб дорога в життя у них стелилась легко, як той рушник.

Давння традиція покладати квіти до памятника загиблим воїнам разом з першою вчителькою підтримується і сьогодні.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.